2. Celosvětové setkání Hvězdné brány ve Slovinsku 2020 - HOJNOST 30.04.-03.05.2020

30.04.2020 21:30

Plán (projekt/předloha) HOJNOSTI - Urychlení vaší jedinečné životní cesty
2. Celosvětové setkání Hvězdné brány ve Slovinsku 2020

30. dubna - 3. května 2020 v Portoroži

Podrobnosti k této akci naleznete na jiném webu, který u této příležitosti vytvořil evropský tým (kde jsou zároveň i překlady do dalších jazyků). Zde pouze několik poznámek ode mne:

 

Hluboce se skláním před úžasnou organizátorskou prací, kterou Prageet, Julieanne a Sandra odvedli. Cítím, že to bude zážitek, na který dlouho nezapomeneme, ale především důležitý milník v našich životech. Opravdu stojíme na dalším prahu – dveře jsou dokořán a jako bychom vycházeli z místnosti, kde se nacházíme (pro někoho malá šedivá komůrka téměř bez vybavení, pro jiného pěkná místnost, pro dalšího překrásná a prostorná komnata), do prostoru, který překypuje úplně vším… už žádná omezení, už jen radost, tvořivost, vhodná řešení, synchronicita a hojnost všude, kam pohlédneme…

Více informací najdete na nádherném webu, který u této příležitosti Sandra vytvořila, ale několik důležitých bodů, které by vás mohly obzvláště zajímat. Všechny jsou sice i na webu, ale pro přehlednost shrnu ještě zde:

 

1) Doprava – zájemců o tuto akci je skutečně dost a původně jsme zvažovali společnou cestu, jenže se ukázalo být kolem organizace přepravy tolik výzev a také zájem o spolucestování nebyl až tak velký, takže pouze přikládáme další možnosti cestování z Prahy, případně na FB stránce Celosvětové setkání Hvězdné brány můžete zkusit najít spolucestující pro cestování veřejnou dopravou, nebo spolujízdu autem, případně i spolubydlící. Mnoho typů je přímo na webu akce, některé další naleznete zde: https://www.rome2rio.com/map/Prague/Portorož.

2) Ubytování – jelikož je možností ubytování skutečně mnoho (hojnost i zde), ubytování si objednává každý sám (všechny možnosti ubytování dle svých preferencí naleznete na webu akce, opět je možné si přes FB vyhledat případně i spolubydlícího) – pro 3 hotely mají účastníci této akce dojednanou i slevu!!!

3) Akce – koná se 30. dubna – 3. května a je zapotřebí, abyste se účastnili celé akce, nelze se přihlásit nebo účastnit jen některých dní. Doporučujeme, abyste přijeli včas (o den dříve) a zaregistrovali se na akci, abyste ráno nemuseli stát ve velké frontě. Ještě před akcí doporučujeme shlédnout přípravné online webináře zdarma. První proběhl 24. listopadu 2019 a další je nachystán na 26. února 2020, v obou případech od 20 h. To první je již vloženo na webu akce (těsně nad registrací na akci) a pod tímto videem je i možnost poslechu audio záznamu v češtině (pusťte si zároveň video i audio překlad). Únorový webinář by měl být k dispozici včetně překladu do češtiny online! (Momentálně na tom pracujeme.)

4) Přihláška – u této akce máte hned 3 možnosti platby:
            - pokud se přihlásíte a zaplatíte do 15. března, můžete zaplatit
               a) jednorázovou částku 333 USD nebo
               b) ve 3 splátkách po 111 USD (poslední splátka před 15. březnem 2020, splátky se nastavují automaticky, neregistrujte se opakovaně)

            - při přihlášení a/nebo platbě po 15. březnu zaplatíte
               c) jednorázově 444 USD (pokud budou ještě volná místa, zájem je evidentně veliký)

       POZOR! V ceně (333 USD/444 USD) je POUZE 4 denní workshop BEZ PŘEKLADU!!!
U všech těchto možností jsou na webu uvedeny i storno poplatky.

Vstupenky organizátoři nerozesílají, ale pokud se přihlásíte přes českou verzi stránek, přijde mi kopie vaší přihlášky a budete tak jak na seznamu organizátorů ze Slovinska, tak i na našem seznamu – a mohu vám pro jistotu potvrdit, že jste byli přihlášeni.

5) Překlad workshopu do češtiny – na toto setkání přijede mnoho lidí z různých zemí a tak bude akce překládána hned do několika jazyků – mj. právě i do češtiny (překládat budu já). Budeme k tomu mít vyhrazena specializovaná místa (v uzavřeném prostoru) pro překladatele, abychom se vzájemně nerušili, a vy obdržíte sluchátka, ve kterých tento překlad uslyšíte. Ale POZOR! Tuto možnost je zapotřebí si také OBJEDNAT PŘEDEM – nebude možné si překlad domluvit až při konání akce. Prageet s Julieanne stanovili pevnou částku za překlad, ze které se jednak uhradí naše náklady na ubytování a cestu, ale v případě větší skupiny ještě i vyplyne odměna… Cena překladu je celkem 111 USD za tyto 4 dny a objednává se také prostřednictvím webu akce. POZOR! V první den konání akce ráno od vás moje kolegyně organizátorka vybere zálohu 100 EUR v hotovosti a předá vám sluchátka. Zálohu vám vrátíme v plné výši poslední den akce, jakmile jí sluchátka v pořádku vrátíte. Překlad stačí zaplatit až koncem března.

6) Stravování – pokud si vyberete ubytování v některém ze tří doporučovaných hotelů, máte zajištěnou snídani a večeři. Oběd není v ceně. Můžete se však po příjezdu domluvit OSOBNĚ v hotelu, kde se akce koná, a objednat si obědy formou bufetu – cena 18 EUR za osobu a den (speciální cena pro účastníky akce).

 

Ještě jednou pro shrnutí – jaké kroky že tedy máte učinit v případě, že jste se definitivně rozhodli účastnit této akce?

I. Registrovat se na akci, a pokud nehovoříte anglicky nebo pokud si svou angličtinou nejste příliš jistí, registrovat se také pro překlad – obojí na webu této akce a jsou to dva různé kroky!!! (Registrovaní jste v okamžiku zaplacení, překlad stačí zaplatit koncem března.)

II. Vybrat a objednat si ubytování (v některém z doporučených hotelů či jiných zařízeních) – pokud jedete sami, můžete najít spolubydlícího v doporučené Facebookové skupině nebo nás kontaktujte mailem

III. Vybrat si nejvhodnější cestu – můžete cestovat individuálně, nebo si můžete na FB skupině najít spolucestující pro jízdu autem, letadlem, vlakem, busem...

IV. Dorazit včas, registrovat se na místě ještě před zahájením akce a vyzvednout si od nás sluchátka (proti vratné záloze 100 EUR), pokud jste si předem zamluvili překlad do češtiny. Případně si zamluvit oběd.

V. A pak už se jen uvolnit a užít si celou akci J.

 

A kde že tedy najdete všechny podrobnosti k celé akci (v češtině)? Na adrese:

https://www.thestargateexperienceacademy.com/czech-global-stargate-experience-gathering-in-slovenia-2020

 

Velmi se těším – na ten prožitek, zkušenost a hlavně na vás!!! A také na tu společnou hojnost, kterou vneseme do našich životů… a na to, co všechno díky ní společně vytvoříme! <3 <3 <3

 

S velkou radostí a láskou,


Marie Kuchařová

P.S.: Více informací o Hvězdné bráně naleznete na webu: https://stargate-experience.webnode.cz/

Chcete-li dostávat informace i o dalších nádherných akcích, které spolupořádám, případně se jich účastním jako překladatelka, přihlaste se k odběru novinek na mém webu https://naprahu.webnode.cz/