Gregg Braden poprvé v Praze - 22.08.2020 (AKCE POSUNUTA)

22.08.2020 21:10

Milí přátelé,

mám tu milou i radostnou příležitost představit vám dva přátele, dva Američany, kteří v letošním roce nás navštíví se svým programem. Dva přátelé, z nichž každý je znám na poli probouzení lidského vědomí k uvědomění si sebe, svého potenciálu. Každý trochu jinak, z jiného úhlu pohledu a přístupu, čímž se ale skvěle doplňují.

První z nich nás již navštívil, v září 2018. A jak jsem již naznačil, chystá se k nám vrátit i letos A protože se mu u nás líbilo, cítil tu úžasnou atmosféru s jakou byl přijat, bude s námi celé tři dny. Ano, tím prvním z nich je světoznámý channeler Kryona - LEE CARROLL. Podrobnosti o jeho programu v letošním září přineseme již brzy. Sledujte tento Týdenní mail, web a Facebookovou stránku Kryona  i svou mailovou schránku, kam vám přijdou další informace.

Tím druhým je známý vědec, spisovatel, lektor, průkopník na poli uvědomění si spojení vědy a spirituality - celistvosti života, GREGG BRADEN.  Gregg Braden k nám přijede poprvé letos na jaře.

 
Oba nás letos v Praze navštíví. Zatím každý samostatně, aby se tak českému a slovenskému publiku lépe osobně představili. Ale kdo ví, někdy příště...
 
Česká Kryonova skupina tímto doporučuje seminář pořádaný sesterskou organizací
Mirami Media s.r.o.
____
 
GREGG BRADEN

PROBUZENÍ LIDSKÉHO POTENCIÁLU
 
22. srpna 2020, TOP Hotel Praha
Blažimská 1781/4,Praha 4-Chodov
 
 
 
 

Seznamme se s Greggem Bradenem několika malými video ukázkami
 

V první ukázce nás Gregg Braden v této video pozvánce osobně zve ke společnému setkání na jeho programu v TOP Hotelu v Praze, k prožití neobyčejného zážitku poznání  a uvědomění.
 
 
Gregg Braden představuje svůj osobní příběh, který jej posunul v propojení vědy a spirituality do vyšší a těsnější úrovně a který odstartoval jeho  lektorskou a publicistickou aktivitu. 
 
 
A pro "fajnšmekry" tady je rozhovor Gregga Bradena, který poskytl  Johnu Petersenovi z Arlington institutu v jeho pořadu Post Script.
 
 
Všechny výše uvedená videa jsou opatřená českými titulky.  Další video je však pouze a jen v angličtině. A totiž záznam z živého vysílání pořadu Leeho Carrolla  "Beginnings  - Počátky" , kde hostem  byl právě Gregg Braden.
 
 
Bližší informace o Greggu Bradenovi, o jeho práci, o připravovaném celodenním semináři vč. možnosti si zakoupit vstupenku najdete jednak v přiloženém dokumentu s názvem "Gregg Braden-Praha-18.04.2020".
a pochopitelně na webu semináře - https://www.greggbraden.cz/
 
Těšíme se, že si společně s některými z vás užijeme první seminář Gregga Bradena V ČR!!
 
 
 
 
Láďa Mlčák