Lee Carroll - vzkaz k výsledkům prezidentských voleb v USA

16.11.2016 21:59

Mnozí žádali KRYONA, aby „zvážil“ či se vyjádřil k okolnostem ohledně voleb. Faktem je, že on/ona to už udělal/a a ve skutečnosti také mnohokrát předtím, než k tomu skutečně došlo.

KRYON nám po roce 2012 mnohokrát říkal, že se objeví více „divokých karet“. Divoká karta je zcela nečekaná událost, která je navzdory všem pravděpodobnostem, a může věci změnit věci takovými způsoby, že to skutečně posune paradigmata. Pád Sovětského svazu byl jednou takovou divokou kartou a další divoké karty měly podobu například individuálních vynálezů od tak inovativních lidí (Steve Jobs např.). To je přesně to, kde se dnes nacházíme a je to pochopitelně pro mnohé znepokojivé a přitom zralé na změnu. To bylo KRYONOVO učení už roky a v této energii po roce 2012 to bude stále častější. Viděli jste to?

KRYON nazval naši politiku „karma naší vlastní země“, čímž naznačil, že co vytváříme, to dostáváme a představuje to ještě hlubší pochopení, co to znamená „svobodná volba“. Nicméně to věcmi zatřáslo a Kryon nám už roky říkal, že se to stane.

KRYON mi vždy radí, abych se uvolnil a pochopil, že změna je často vytvářena hlavní událostí či „tlakem“ ve vědomí. V tomto případě ten tlak není vytvořen tím, kdo byl zvolen, ale je to spíše tlak od těch, kteří tím jsou zasaženi. Jaké systémy potřebují změnu? Je načase zaměřit se na mnoho věcí, které už jsou ve vládě zastaralé? Budou lidé dotlačeni k tomu, aby viděli moudřejší způsoby k napravení zhroucených záležitostí, a aby zareagovali? Pokud ano, pak tato divoká karta dělá přesně to, co by měla. Pokud jsme ve stresu, ničeho nedosáhneme. Frustrace vede k chabým činům a starému myšlení.

Má země je něco málo přes 200 let stará a jakkoli byl tehdy náš systém skvělý a revoluční, je třeba jej průběžně upravovat, nebo se nakonec stane zatuchlým a nefunkčním. KRYON nám už dokonce dal náznak nového druhu demokracie, kde je ve volbách zcela nahrazen starý koncept „vítěz bere všechno“. Právě teď jedna strana bojuje s druhou. Jeden vyhraje a bitva pokračuje další 4 roky až do příštích voleb. Pak budou bojovat znovu. Stará energie? Ano. Co takhle systém, kde prezident země není členem ani jedné strany a je voleb pro schopnost svolat jednání, nalézt kompromis a spojit věci dohromady – mírotvůrce, který chápe obě strany? Až příliš velkomyslné? KRYON naznačil, že to na Zemi může nastat dříve než čekáme a možná se to ukáže někde jinde, než se to dostane do USA. To by pak byla vyspělejší a moudřejší demokracie.

Shrnuto a podtrženo – potřebujeme pokročit v těchto změnách s použitím větší vyspělosti místo jednoduchých reflexivních reakcí. Potřebujeme sledovat, vyčkat a uvidět, kde se věci usadí, abychom poznali, jaká energie je od nás zapotřebí pro nejlaskavější výsledek. Jsme mocné bytosti schopné měnit věci s pomocí soucitu – našeho soucitu, který šíří světlo vyspělosti a porozumění, abychom mohli pomoci lidem z okolí zvládat život. My jsme „noví lidé“.

A ještě od KRYONA: „Nenechte se zmást tím, co si myslíte, že se stane, protože je to jen iluze vnímání staré energie. Jinými slovy… ještě to není hotové a pracovník světla má zodpovědnost za to, aby byl mírotvůrcem, nikoli tím, který si zoufá, protože už rozhodl, kdo je kdo a co je co.“

S požehnáním,

 

Lee Carroll - FB 14.11.2016

(překlad Marie Kuchařová)