Seminářový speciál

28.08.2018 12:16

Na obrázku může být: jídlo

 

Drazí Kryonovi příznivci. Již za měsíc se s některými z vás setkáme na některém ze zářijových seminářů. A protože k organizaci máme ještě poměrně dost informací, vytvořila jsem tuto kolonku. A hned dnes začneme celou řadou informací. Vezměme to opět podle pořadí konání:

1) 28. září - Probuzení Lemurijské bohyně - při příležitosti tohoto semináře objednávám opět karty a CD Lemurijského sesterstva. A právě karty (ostatně ani CD) nejsou určené čistě pro lemurijské sestry. Naopak. Slouží ke znovuprobuzení původních kódovaných hvězdných aktivací. Pokud byste o ně měli zájem, ozvěte se co nejdříve, protože objednávku uzavírám již 31. srpna. 

Amber bohužel nebude mít možnost přivézt žádné další kusy navíc, proto bude pravděpodobně následovat další hromadná objednávka v říjnu t.r. (Na akcích si je můžete alespoň prohlédnout.)

Celodenní akce pro ženy je již zcela obsazena!!! Na požehnání pro muže zdarma zbývají poslední 4 místa! Přihlášky, dotazy i objednávky týkající se akcí a zboží Lemurijského sesterstva posílejte na e-mail: kucharova.marie@seznam.cz

Amber si chce pobyt v Praze prodloužit a náležitě užít a tak další novinkou je, že Amber zvažuje, že by 2-3 dny věnovala osobním konzultacím, pokud byste o ně měli zájem (pravděpodobně v úterý 2. října a pak o víkendu 6. a 7. října). A je rozhodně z čeho vybírat. Nabídku jejích léčebných terapií naleznete na jejím webu: https://amberwolfphd.com/healing-sessions. Sezení trvá 1 hodinu a stojí 195 USD. V případě, že vás její nabídka zaujala, kontaktujte přímo Amber. Pokud však neumíte anglicky, je třeba, abyste si přivedli někoho, kdo vám bude překládat. (Nejsem z Prahy a přijet by pro mne bylo komplikované a pro vás zřejmě i drahé.


2) 29.-30. září - víkendový seminář s Kryonem. Ohledně této akce máme také hned několik informací:

 - Přihlášky na tuto akci předčily naše očekávání, ale prostor je dostatečně veliký a tak vám můžeme nyní nabídnout i možnost zúčastnit se jen jednoho dne. Někteří jste totiž psali, že z finančních či časových důvodů nemůžete být na celé akci. Cena je v tomto případě 90 EUR do 9.9.2018 a od 10. do 20.9.2018 již 100 EUR. Platba je možná pouze bankovním převodem a v tomto případě musíte poslat mail o zaplacení s poznámkou, o který den se jedná - tak jak je to uvedeno na webu u této možnosti platby.

- Na této akci si budete moci koupit celou řadu produktů:

        - V první řadě samozřejmě Kryonovy knihy (a možná i něco navíc). Knihy zde budou za plnou cenu (bez slevy, ale zase ušetříte na poštovném). V sobotu po semináři budete mít navíc možnost nechat si je podepsat - Lee a Monika zde zůstanou na autogramiádu.

        - Dále zde budou prezentovat své produkty i Monika Muranyi (výrobky z drahokamů a polodrahokamů), Dr. Amber Wolfová (karty a CD Lemurijského sesterstva) a Anders Holte (CD s jeho nádhernou hudbou). Najdete zde také časopis Kvalitní život.

        - Kromě výše uvedených zde však najdete ještě stanoviště Kryonova evropského týmu s velmi zajímavými produkty - TACHYONY (viz obrázek nahoře). A protože jsou to opravdu nádherné a energeticky silné věci (a protože jsme viděli ten nával kolem nich ve Florencii), přikládáme jejich katalog, abyste si je mohli předem prohlédnout a na místě už jste šli "najisto". V průběhu semináře máte navíc slevu 20% oproti katalogu. Katalog s tachyony naleznete   zde  . A zde je informace, kterou o Tachyonech předal Kryon.

 

3) 1. října - Anders Holte (workshop). A do třetice - během Kryonova semináře nám zazpívá Anders Holte - umělec se skutečně božským talentem. O jeho workshopu jsme již psali. Ten bude veden v komorním duchu (jen pro několik zájemců). Místa ještě jsou, ale dnes vám chceme dát tak trochu "ochutnat". Pro případ, že jste jeho písně ještě neslyšeli. Pod tímto odkazem naleznete hned několik videí s jeho hudbou z živého koncertu i s jeho oficiálními nahrávkami (Plejádská modlitba, Procházení životy, Vnitřní oceán, Volání Atlantidy, Ty Jsi Mistr, Yeshua Nazaretský - Nekonečná modlitba/Modlitba bez času). Skutečná lahůdka... Já osobně miluji ještě jeho Lemurian Home Coming z jeho stejnojmenného alba, to najdete na YouTube (zde).

 

Dotazy ohledně víkendového a pondělního semináře s Andersem směřujte prosím na kolegu - mlcaklad@seznam.cz

 

To je prozatím vše. Je zde spousta lahůdek, tak vám dáme taky trochu času si je vychutnat... ;-) :-D