Urychlení probuzení lidstva - důležité! Online vysílání ZDARMA

30.04.2020 14:04

Aktualizace 5.5.2020 - tyto meditace byly prostě úžasné. Dostávali jsme obrovskou spoustu nadšených reakcí na všech vysílacích kanálech a chodí mi i do mailu. Pokud jste tuto příležitost nestihli, pak vězte, že budou k dispozici i záznamy. Vložíme odkazy do některého úvodníku a zcela určitě také na český web stargate (než dořešíme české stránky na originál webu)...

 

Pokud s vámi následující akce rezonuje, přidejte se k nám, ať už akce Hvězdné brány sledujete nebo je to pro vás nové. 
Sám Lee Carroll o meditacích Hvězdné brány řekl, že nikdy nezažil silnější energii - a mnoho z vás to potvrdilo (a já jen souhlasím).
V databázi Stargate (přihlášených přes Crowdcast nebo účastníků živých akcí) je pro české vysílání již 999 účastníků! Další sledují vysílání pouze v angličtině nebo možná přes Facebook. Následující prožitek však bude možné sledovat pouze přes Crowdcast. Pokud jste o Hvězdné bráně dosud neslyšeli, Stargate chystá video, které by vás s ní seznámilo (přeložíme) a také připravují jak speciální stránky, kam budeme moci vkládat veškeré překlady  v rámci týmu překladatelů sami (bude probíhat rychleji), ale také obdobu k Facebooku - síť, kde se budou moci propojovat všichni "Stargaters" a sdílet své prožitky, zkušenosti, ale také si vzájemně poradit, povzbudit se... protože je to však prozatím jen v přípravné fázi, můžete se alespoň na některé informace a záznamy podívat na náš původní český web - https://stargate-experience.webnode.cz/

Kromě toho Prageet s Jules a Alcazarem připravili i krátké video coby pozvánku.

A nyní již tedy k akci samotné - těším se na opětovné shledání - prozatím online, než situace dovolí i naživo :-) <3 

MK

 

Drahá komunito Hvězdné brány z celého světa,

Toto je pozvánka, abyste si poslechli jeden z nejsilnějších channelingů, které kdy Alcazar předal – a přidali se k nám při 4denním energetickém prožitku při živém vysílání z Mount Shasty, které bude z angličtiny simultánně překládáno do dalších 10 jazyků!

Alcazar nikdy nezačal žádný channeling jako tento…

Okamžitě jsme se v sedu "narovnali", protože ta energie a také slova nás přímo vybízela k tomu, abychom byli opravdu, opravdu přítomní. A tak vás tedy zveme k tomu, abyste i vy byli skutečně přítomní, zatímco budete poslouchat Alcazara.


Důležitost tohoto času
 

Tento channeling se odehrál, když jsme se sešli, abychom diskutovali a připravili 4denní živé vysílání, které začne 30. dubna…

Když jsme museli odložit osobní Celosvětové setkání ve Slovinsku, všichni jsme cítili, že ten energetický dopad, který by tato událost měla, by se měl nějakým způsobem odehrát ve stejných dnech…

Díky Alcazarovým zprávám jsme si uvědomili, jak důležité je shromáždit komunitu Hvězdné brány a všechny naše přátele, abychom vytvořili energetickou vlnu, která může zasít energie nové reality po celé planetě.

Zveme vás, abyste se přihlásili k této epické cestě – abyste trvale zvýšili svou energii a také abyste se přidali svou přítomností, protože když nás jsou tisíce, můžeme skutečně ovlivnit morfické pole celého lidstva.

Stále se těšíme, že se k nám brzy připojíte osobně či při živém vysílání, jakmile naplánujeme Celosvětové setkání, které se mělo původně odehrát ve Slovinsku. Toto živé vysílání zdarma je však darem pro všechny a také je to naše poděkování za vaši podporu Prožitku Hvězdné brány!

 

Vývoj (Vynoření):
Urychlení probuzení lidstva

 

Online energetický prožitek, který přesahuje meditaci

30. dubna – 3. května 2020
19:00 – 22:30 Středoevropského času
Tři hodinové relace každý den
 
 
*Jakmile se přihlásíte, krátce po skončení každého setkání vám budou odeslána videa k opětovnému přehrání.


Připojte se k nám, společně zasejeme semena pro novou společnost – společnost lásky, soucitu a rovnosti pro všechny.

S láskou,
Prageet & Julieanne