72. Kryonův channeling - Semena budoucnosti lidstva, 19.10.2019

25.02.2020 20:44

Kryonův sedmdesátý druhý channeling
„Semena budoucnosti lidstva“

Následující channeling byl přijat 19. října 2019 v Austinu v Texasu a je určen pro lemurijské sesterstvo

 

Zdravím vás, drahé dámy, já jsem Kryon z magnetické služby.

Toto je channeling a je jiný. Je jiný než dnes ráno nebo dnes odpoledne přímo v této místnosti. Energie tohoto channelingu je specificky určena ženám v této místnosti přede mnou. Pokud jste to dosud neslyšeli, dovolte, abych vám řekl toto: Na druhé straně závoje není žádné pohlaví. Nenechte se zmást mužským hlasem. Během těchto channelingů dočasně odebírám vědomí svého partnera, abych uctil pohlaví, které je zde – aby to bylo čisté, aby to vše bylo skutečně čistě ženské.

Někdo se ptá, kdo to je Kryon. To je dobrá otázka, nemyslíte? Nejlepší způsob, jak popsat to, co teď slyšíte – je to, že to pochází z druhé strany závoje. Je to andělská přítomnost, chcete-li, která vás zve. Ženy specificky v této místnosti dnes večer – chci vám dát pojmenování, které jsem vám dosud nepředal, protože toto je velmi specifická skupina. Já vím, kdo tu je. Opravdu to vím. Vy jste přeživší (ty, které přežily) – až dosud jste přežily tento život, starou energii, sledovaly jste věci, které by se neměly dít, zažily jste věci, které byste zažívat neměly. Já vím, kdo tu je…

Procházely jste zkouškami. Je to podivné, že dnešní skupina je až tolik specifická. Přežila tolik věcí. Obvykle je to více různorodá skupina. Ale dnes večer z nějakého důvodu hovoříme k velmi speciální šamanské energii.

Chci, abyste právě teď našly tu svou vnitřní část, kterou vidím já – je nádherná. Možná si nemyslíte, že jste nádherné, ale já mám na mysli ten soucit, který může cítit jen žena – soucit k dítěti, k druhým… mám na mysli trpělivost, která vás až do teď doslova provedla tolika věcmi během tohoto života.

Ale chci, abyste našly ještě něco dalšího. Potenciál, možnost, že jste se skutečně kdysi podílely na něčem, čemu říkáme Lemurie – nebo možná ne – ale Lemurie byla před velmi dávnou dobou. Teď už tady dlouho není. Možná jste se tehdy vůbec vzájemně neznaly. Ale já vám říkám, že tolik z vás, které zde sedíte, právě Lemurií prošlo. Procházely jste nádherný obdobím učení, které je vytesáno do vaší Akáši. To je to, po čem některé z vás touží.

Přeživší přežívají z několika důvodů, ale dnes večer se dívám na překrásnou ženskou energii, která přežívá díky soucitu ke všem. Víte věci, které ostatní nevědí, drahé. Ale vy to víte, vy to znáte.

Nedávno jsem něco zmínil, a pak ještě dvakrát – aby si ti, kteří věnují pozornost těmto channelingům, řekli, že je na tomto něco jiného a to také je. Zmínil jsem časovou kapsli, nebo možná dvě či tři, které se začaly otevírat ve správnou dobu. 2012 byl milníkem pro lidstvo, ale také pro něco dalšího. Pomalé otevírání něčeho extrémně ezoterického, co změní vědomí na planetě a to se nyní začíná odehrávat víc než kdy předtím. Tyto kapsle jsou původní uzly, kde přistáli Plejáďané – kteří sem vložili mechanismy, aby se po roce 2012 něco odehrálo. Tyto mechanizmy začínají nahrávat energii do mřížek a tyto energie se zde protínají s vědomím lidstva – právě teď. Ale je to specificky zacílená energie a tím mám na mysli, že ti, kteří jsou s ní sladěni, to ucítí. Ti, kteří s tím nejsou sladění, to neucítí.

Ti sladění spadají do několika kategorií – jednou kategorií jsou staré duše. Staré duše začínají vnímat určité volání, chcete-li, které je přivádí na takováto setkání. Existuje několik vrstev této energie a těchto volání, ale já vám povím o tom největším – uhodly jste, je to volání, aby si ženy při svém probouzení a rozpomínání vzpomněly, že nesou moudrost. Možná si nepřipadáte jako šamanky, ale nesete tu moudrost. Vy to víte, vy jste přeživší.

Nezáleží na tom, kolik je vám let, protože díky tomu, co se odehrává během těchto let rozpomenutí, probuzení a reflexe, bude důvodem, proč – až skončíte svou Akášu a pak se vrátíte na Zemi – budete úplně jiné, a opět ženami. Protože toto šamanské probuzení, kterým procházíte, přeživší, vás umístí na velmi speciální místo už jako dítě. Bude to další generace po této, ale oni si vás všimnou. Poprvé se budou psychologové ptát, proč jsou dívky tolik jiné než chlapci? A na to už jsem odpověděl předtím. V první řadě to, že by neměly být, je velmi diskriminující. Ale bude to tolik zřejmé. A v té generaci budou další, kdo budou channelovat, celá myšlenka Lemurie bude ještě mnohem větší než nyní a vy do toho skvěle zapadnete.

Probouzíte se v nové energii. To, co se děje během těchto let, je příprava půdy tréninku pro budoucnost lidstva, uvědomujete si to? Tohle je víc než jen LS, toto je základní trénink semen pro budoucnost lidstva. Volání po ženách šamankách, po jejich učení v laskavosti a kráse. U lidstva dojde k posunu – začne chápat, že jsou to ženy, kdo vždy nesly tento náklad, tento úkol a to bude pokračovat i nadále. Ale ten náklad, který ponesou v budoucnosti, se bude týkat učení, tréninku, vedení v mnohem větší míře než nyní. Chápete, že je to součástí důvodu, proč vědomí nové planety, budoucích generací, má takový potenciál? To protože ženy jsou kněžkami, farářkami, šamankami. Je to skutečné a vy to uvidíte, ve svém vlastním životě. Posun, který začíná u přeživších, které jsou zde.

Nemohu vás dostatečně uctít. Je vás tu tolik, které se ptáte: „Opravdu se to týká mne, mluví o mně?Ano, je to tak, jen si to neuvědomujete a nejste ještě srozuměny s tím, že to tak je. Je to v poli energie. Copak to necítíte? Byly jste tam! Necítíte to? Uvědomujete si, že některé z vás přišly na tento svět poprvé za doprovodu zpěvu, kdy se sestry shromáždily kolem a držely se za ruce, když jste se poprvé zrodily do vody, a to první, co jste uslyšely, byl ženský zpěv? Uvědomujete si, že jste pak odcházely stejným způsobem? Když to bylo možné, umírající starší byly odvedeny do jezírka a pak byly zpěvem vyprovozeny na druhou stranu závoje. To je nádherné… To je to, co ženy se ženami dělají. Tohle je ta krása. To je to, kdo jste.

Tyto časové kapsle se otevírají pro vás. Posílají vám tolik rozpomenutí. Chci, abyste se do toho ponořily. Když se ptáte jak, jako vždy vám odpovím – použijte svou intuici: „Drahý Duchu, pokud je to skutečné, ať ucítím mrazení.“ Některé z vás jsou daleko přede mnou, že? (Kryon se směje, protože mnohé to cítily ještě dřív, než to vyslovil.)

Nenechte se zmást hlasem. Toto není muž, je to Duch, který vám gratuluje ke všemu, čím jste v tomto životě prošly, i k tomu, co jste vykonaly. Je to překrásné.

Nechť obřad započne.

A tak to je,

 

Kryon

 

Zdroj originálu: https://www.amberwolfphd.com/freeaudio 

 

Poznámka ke kopírování:

Pro Lemurijské sesterstvo channeloval Lee Carroll a do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.lemurijske-sesterstvo.webnode.cz) Tyto channelingy nejsou určeny k hromadnému šíření po sociálních sítích, ani e-mailem a jsou určeny především ženám (ale mohou je číst i muži, pokud to tak cítí). Pokud máte pocit, že víte o někom, komu by tyto informace pomohly v životě, povězte mu o tomto projektu a nechte na něm/ní, aby se sám či sama rozhodla. Děkujeme.