Egypt

05.02.2014 14:55

Egypt

 

Otázka: Drahý Kryone, ve Tvých knihách a Otázkách a Odpovědích jsem ještě nenarazil na informace o starověkém Egyptě nebo o pyramidách. Jsou některá poslední tvrzení, že by se proslulá Síň Záznamů mohla nacházet pod Sfingou, pravdivá? Je zde nějaká náležitost, kterou nám nyní můžeš říct o starověkém Egyptě, nebo o Síni Záznamů?

 

 

Odpověď: Nezaměňujte Síň Záznamů s Jeskyní Stvoření, kde jsou uloženy Akášické záznamy. Ačkoliv je fyzická, nikdy nebude nalezena, není nikde blízko Egypta.

 

Sfinga není ničím víc než tím, čím se zdá. Co je pod ní, může být objeveno, ale bude to důležité pouze pro egyptology. Pyramidy jsou pro vás také zajímavé, obzvláště vztahy mezi matematickými výpočty a polohou Slunce, ale většina z toho je výsledek pověr, kulturního náboženství doby a zaujetí solárním systémem. Přidejte tam něco, co je velmi mystické a některé důležité chybějící kousky vaší historie, a toto puzzle naléhavě volá po objevení. Nicméně, jsou velmi kompetentní Lidé, kteří jsou v procesu odhalení něčeho z toho. Naše učení se raději zaměřují na velmi odlišný druh lidí na planetě v této době... na vás. To je důvod, proč naše informace tráví velmi málo času ve vaší starověké minulosti.

 

Některé z věcí, které jsme vám říkali, vztahující se k vaší historii, dokonce uvedly rozpory uvnitř vašeho vlastního systému přesvědčení. Někteří dokonce zpochybňují Kryona a porovnávají, co jim bylo řečeno o minulosti s tím, co odhalil. Moje informace nebyly stejné; tudíž staré informace „vyhrály“. To je způsobeno „závislostí“ mnohých z vás na tom, co si myslíte, že se stalo. „Nosíte své spirituální klobouky“ toho, co vám někteří řekli, že se stalo, což vás odvádí od paradigmatu „teď“ a od toho, abyste zjistili, co se opravdu mohlo stát. Tyto sklony některých z vás – opírat se o něco, co cítíte, že se stalo – jsou důvodem, proč vám nedáváme příliš často informace o tom, co se opravdu stalo. Místo toho si přejeme, abyste se kolem sebe rozhlédli teď, a zažívali to, co se děje dnes. Dodáváme vám odvahu upustit od starých strachů.

 

Nechejme na důkaz toho, co vám říkáme nyní, ukotvit vaši víru. Podívejte se, jestli to, co jsme vám říkali v uplynulých deseti letech, dává smysl pro energii Země v uplynulých deseti letech. Používejte intelekt, logiku a intuici dohromady k vytvoření rozhodnutí, a ne to, co vám kdo říkal v minulých diskuzích. Vy jste ve zcela novém paradigmatu existence. Žádný z vašich proroků vám neřekl nic o tom, co se teď děje, všimli jste si toho? Není proto možné, že se změnila i vaše spirituální realita? Jsou někteří z vás tak zaseknutí ve staré realitě, že jakákoli další informace musí být „podvod“? Přemýšlejte o tom. Někteří z vás by byli šokováni, kdyby věděli, jaká vaše historie opravdu je. Pokud to případně zjistíte, co uděláte? Popřete všechny důkazy, které země vydá?

 

Co se stalo ve vaší dávné minulosti už není hlavním tématem. Nechme to ostatním. Jediné, co je v tuto chvíli důležité, je práce, kterou máte jako Lightworker (Pracovník Světla) teď.

 

Přeložila Jani