Kde je možné knihu koupit?

19.11.2014 22:25

 

Prozatím je knihu možné objednat u našeho koordinátora Ládi Mlčáka: mlcaklad@seznam.cz  (tam také směřujte případné další dotazy ohledně objednávek jeho prostřednictvím). Mějte prosím strpení s vyřizováním objednávek. Pokud chcete tuto knihu "pod stromeček", objednejte ji raději hned.

 

Maloobchodní cena je 295 Kč/ks, od nás ji můžete mít za 260 Kč/ks + poštovné a balné.

 

Platební podmínky:

Knihu je možné zaplatit jednak bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).


Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek 40-55 Kč dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.


Doprava
1 knihu zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Poštovné a balné pro 1 knihu je 75,-Kč, pro 2 knihy 110 Kč, pro 3 a více knih 130,.- až 145 Kč, dle počtu knih, tedy jejich hmotnosti.

 

Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním.