Plejáďané vs. ET's

20.06.2013 21:53

 

 

Otázka: Vím, že Plejáďané měli co dočinění s naší DNA a s přidáním hvězdného sémě. Též je považuji za "obry", kteří se podle Bible spojovali s muži a ženami na Zemi. Říkáš, že jsme je potřebovali k našemu rozvoji, a já chci vědět proč? Jaký druh předků jsou? Pracují s námi stále?

 

Odpověď: Ano na všechno. Plejáďané, skupina z hvězdného systému Sedmi Sester byla potřeba k tomu, aby pozměnila vaši DNA, což se stalo relativně nedávno (před 200.000 lety). Lidstvo bylo ve fázi, kdy se začalo rozvíjet mnoho druhů humanoidních tvorů stejně jako se to děje se savci na Zemi.

 

První věc, kterou udělali, že zastavili rozvoj všech lidských větví, kromě jediné... té, která žije dnes. Za druhé pozměnili genetický kód lidí, kteří se měli stát hlavní rasou. Tato úprava způsobila, že genetický "otisk Boha" je v každém z vás, protože ten oni mají také.

 

Jejich systém není "lekce" jako vaše na Zemi a žijí život velmi jinak než vy. Vaše pozemská existence je o svobodné volbě a o tom, co uděláte s energií Gaii. Máte v této části galaxie misi a je velmi jiná než jejich. Věděli, co mají pro vás udělat, neboť jejich původ je božský a toto je část jejich existence a cíle. Je těžké vám to vysvětlit, protože vidíte všechno lidským vnímáním. Plejáďané nejsou jako vy, neboť vy žijete v podmínkách staré a nové energie, ve velmi mladém stádiu. Oni si už prošli svými testy a nyní slouží Vesmíru jinými způsoby... mimo jiné tím, že "osazují" další "Země".

 

Nicméně, přesto jsou též velmi stejní jako vy v mnoha směrech. Až se s nimi jednou setkáte, a věřte, že setkáte, nebuďte překvapeni, že budou vypadat velmi jako vy. A ano, stále je zajímá, co se děje na vaší planetě; ale nemají zájem zasahovat do vaší cesty. Budou k vám přistupovat v milujícím duchu.

 

Otázka: Kryone, zmínil jsi, že ET's (Zkratka pro různé mimozemské bytosti-z angl.)nás navštěvují, aby se od nás učili a protože se snaží duplikovat tu část svatosti, kterou nemají (a my máme). Řekl jsi, že stejně jako já mám jistotu, že jsem součást Boha, mnoho z těch ET's si jsou jisti, že oni nejsou součástí Boha. Jestliže naše zkušenost znamená dualitu - být božský, ale nevědět to, nebýt si toho vědom - jaká je jejich zkušenost? Jaké to je, vědět s jistotou, že nejsem součástí svatosti Boha? Jaký je jejich život? Znají radost a lásku? Mají intuici?

 

Odpověď: Nezlidšťujte je! Je čas, abyste změnili svoji perspektivu. Vaše představa, že vědí, že jsou bez božskosti není správná. Jediné, co vidí, je vaše moc, a udělají všechno proto, aby ji získali. Netuší, odkud tuto moc máte, nebo že to má něco společného se svatostí. Nemají žádný koncept o svatosti/Bohu a i kdybyste jim ho mohli vysvětlit, nerozuměli by tomu.

 

Mnoho ras ve Vesmíru je pouze biologických k vybalancování všeho. Mnoho z nich nemá "duši", nemá boží plán a nemá místo k vyrovnávání/balancování volbou "temna a světla". Lidé mají všechny tyto věci. Někteří z vás si budou myslet, že to není fér, nebo nemohou pochopit jak inteligence a intelekt může existovat bez boha. Může. A existuje; a když vás vidí, jsou v úžasu nad tím, jakou máte moc (něco, co ani vy sami nevíte a nevidíte na sobě!). Někteří ti tvorové mají mnohem vyšší techniku než vy, protože jsou mnohem starší.

 

Mají radost? Ano. Stejně tak se ale umí radovat i váš pes, že? Ale jeho radost není "radost Boží". Maji intuici? NE. Ale mají inteligenci a logiku, podobně jako hmyz. NEJSOU jako vy. A jsou nebezpeční, pokud je jednoduše pustíte do svého života. Ale nemohou vám ublížit, pokud se jim postavíte s vaší mentální silou.

 

Drazí, je čas, abyste pozměnili svoje omezené představy o vesmíru. Musí být všechno jako vy? Připusťte neuvěřitelnou rozmanitost života. Podívejte se, co je na Zemi. Je život všude na Zemi stejný? Přisuzujete stejné atributy hlodavci jako člověku? Ne. Každý má jiný účel na planetě. Dívejte se na Vesmír stejným způsobem. Je v týmu s životem, který existuje ve variantách, které si nedokážete představit. Ne všechny humanoidní bytosti mají intelekt, intuici, lásku. Jsou lokalizováni daleko od vás, abyste s nimi nemuseli přijít do styku a mohli se místo toho soustředit na "váš business" (který máte na Zemi).

 

 

Otázka: Kryone, mám poněkud bizarní otázku, kterou doufám, že mi pomůžeš osvětlit. Šamani z původních kultur světa (Afrika, Jižní Amerika a Mexiko) mluví o mimozemských plazích bytostech, které přišly na Zemi velmi dávno, aby samy unikly jiným tvorům, kteří je pronásledovali. Zjistili, že se mohou schovávat uvnitř lidských bytostí a vyhnout se odhalení bez vědomí většiny lidstva. Tento koncept mi nevadí, neboť jsme všichni jedno a nakonec část Boha. Zajímá mě ale, jestli jsou tyto šamanské příběhy založeny na pravdě a pokud ano, jsou tyto plazí bytosti náš strach, naše ego, nad kterým musíme zvítězit, abychom dosáhli osvícení?

 

Odpověď: Existuje mnoho příběhů v různých kulturách o válkách, bitvách, dobru a zlu, plazím (reptiliánském) počátku, a jak to všechno mohlo být. Takže vám poradím - běžte do sebe a zeptejte se sami sebe: Jak moc tato informace zapadá do scénáře láskou stvořeného člověka, který je božský a má v roli lásku, kterou má hrát ve Vesmíru? Napadlo vás někdy, že jste třeba byli na jiných planetách v minulých Vesmírech? Už jsme vám řekli, že lidé, kteří sem přišli (na Zemi) už toto mají za sebou z minulosti (život v dualitě) na jiných místech. Též jsme vám řekli, že všechny vaše duchovní záznamy jsou obsaženy ve vaší DNA. Což také znamená, že existuje jemná paměť, že jste byli jiné druhy tvorů, pokud se opravdu rozpomenete. Ale to není podstatné v tomto vašem životě na Zemi, je to jen "zbytková" energie, kterou jsou někteří příliš posedlí, tak, že o tom vytvořili učení založená na strachu. 

 

Přemýšlejte o tom, rodino: Vyvinuli jste se jako důsledek chyby… nebo boje mezi dobrými a zlými Bohy... nebo v důsledku kosmické války... nebo tajemných reptiliánů? Myslím, že vaše vlastní božskost má pro vás lepší příběh - o poctě, logice a božském záměru.

 

Překlad Satu Satu