Prosinec 2018

05.12.2018 12:03

Výsledek obrázku pro kryon christmas

Zdravím vás, drazí,

 

 

tak už pomalu "jdeme do finále". Před námi všemi asi jen již dolaďování a ohlédnutí za tím, co nám tento rok s vibrací 11 skutečně přinesl. Bylo to alespoň v některém směru rok Osvícení, jehož vibraci č. 11 nese? A rozhodně se naplnilo, že čísla 9 a 11 jsou tzv. Kryonovými čísly - protože právě v devátém měsíci tohoto roku jedenáctky (2+0+1+8) se rozhodl přijít skrze svého partnera a promluvit k nám z pódia prvního vlasteneckého divadla - Hybernia (kdysi zde byla tzv. divadlo Bouda)... Jsem ráda, že si to mnozí z vás nenechali ujít a potkali se tam s námi.

No ale hlubší zamyšlení nechám už na každém z vás. Teď už pojďme k pravidelným příspěvkům:

 

1) 05.12.2018 - Kdo jste.

2) 11.12.2018 - pokud budete mít u dnešního channelingu pocit déja vu, tak oprávněně. Kryon totiž již pod stejným názvem jeden channeling předal, shodou okolností také mimo USA a také v dubnu, ovšem v roce 2015 a tehdy to bylo s otazníkem na konci... ;-). Dnešní poselství se jmenuje Jak jste staří.

3) 23.12.2018 - jej, tak jsem  minulý týden zapomněla vložit odkaz - Vědomí a délka života.

No a teď již na závěr - letos už nové překlady vkládat nebudeme, ale jedno takové "překvapení" ano - internetová televize Cesty k sobě udělala rozhovor s Leem Carrollem, když tu byl v září, a nechali si to jako vánoční překvapení, takže na Štědrý den by měl být již k dispozici - na jejich webu. Přejeme vám opravdu krásné a pohodové svátky - a pokud takové nebudou samy o sobě, tak si je zkuste vytvořit... Mnoho sil, odvahy a moudrosti pro celý příští rok. 

Z celého srdce za Kryonův český tým,

 

MK